Nový trend ve svatebních Candy barech

Svatba je jeden z nejkrásnějších okamžiků. Před tím než si řeknete sladké “Ano”, předchází tomu dlouhé svatební přípravy včetně přípravy sweet baru. Sladký bar je tím nejvíc oku lahodícím místem. K vidění jsou nádherně vypadající dort, cukroví, cupcaky, zmrzliny, cukrovinky a další sladké dobrůtky. Představujeme vám nový trend, a to Candy bar z bonbónů. 

Připravte Candy bar, který hosté ocení

Proč připravit Candy bar z bonbónů? Důvod je jednoduchý. Určitě to znáte. Oči by jedli, ale břicho je plné. Candy bar z cukrovinek nabízí skvělou alternativu mlsání po celý den.

Nabídněte svým hostům slavnostní příchutě, kterým je zaručeně překavpíte nebo ozdobte Candy bar zamilovaným tvary (srdíčka, květiny a jiné tvary).

Jak udělat Candy bar svépomocí ?

Je to jednoduché, postačí 3 dřevěné bedýnky, které poskládáte na svatební stůl a vyzdobíte například květinami, fotkami, svíčkami nebo praporky.

Jaké Candy vybavení ?

Základem každého Candy baru kromě cukrovinek jsou dózy. Candy dózy můžete sehnat například v Pepcu nebo v Tescu za pár korun.

Nezapomeňte na kalíšky a lopatičku na nabírání bonbónů. Každý si bude moci nabrat bonbónů kolik bude chtít a může mít celodenní sladký snack s sebou. Pokud nemáte vlastní vybavení, využijte naši nabídku v e-shopu.

Na detailech záleží

Balónky, květiny, praporky i nápis Candy bar vytvoří ten správný dojem. Nebojte se barev. Toto místo má být veselé, roztomilé, tak aby byl pastvou pro oči.

Koktejl skvělý parťák

Sekt k bonbónům? No jasně! Naše bonbóny se hodí na každou oslavu a je super je kombinovat s koktejly. Další tipem je cukrovinky napíchnout na párátko, článek jak dokonalý drink najdete zde. Želé bonbóny jsou skvělý doplněk například k Proseccu a míchaným drinkům.

Překvapit své přátele něčím originálním, určitě za to stojí  

Máte Candy bar připraven ? Tak skvělé zvládli jste to!  Uvidíte, že Candy bar je jedno z nejnavštěvovanějších míst. Každý totiž miluje bonbóny. Svatbu pořádáte jen jednou za život, tak ať máte na ni ty nejsladší vzpomínky.

Candy bar poštou

Máte zájem o Candy bar od Bony Bons ? Vyberte si jeden z přichystaných balíčků. Vybírat si můžete z balíčku bronzový, stříbrný nebo bronzový, které se liší podle velikosti balení dodávaných sladkostí. Balíček se slavnostními bonbóny Vám přijde poštou a Vy si můžete vytvořit snadno a rychle Candy bar přesně podle Vašich představ.

Candy bar od profesionálů ?

Rádi byste opravdu něco speciálního ?

Využijte Bony pronájem. Na místo Vám doručíme Candy bar v plné výbavě. Součástí je na zakázku vyrobený Candy vozík, designové Candy dózy, Candy vybavení, dekorace a samozřejmě s prémiovými bonbóny. Platí pouze pro Jihomotavský kraj a Vysočinu.

Candy vozík momentálně nenabízíme!

Napište nám poptávku na info@bonybons.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *