Doprava

Možnosti dopravy

Zásilkovna – osobní odběr (79 Kč)

 • Po uskutečnění objednávky Vám bude automaticky přiděleno nejbližší výdejní místo Zásilkovny vzhledem k vzdálenosti od adresy, kterou jste uvedli v objednávkovém formuláři. Pokud budete mít přání doručit zásilku na Vámi vybrané výdejní místo (které můžete zvolit na adrese https://www.zasilkovna.cz/pobocky), výdejní místo uveďte jako Vaši doručovací adresu nebo do poznámek při uskutečnění objednávky, případně nás kontaktujte e-mailem info@bonybons.cz.  Doručení  trvá přibližně 1-3 dny, pro zboží skladem. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo Vám pošleme e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.
 • Mapa poboček zásilkovny
 • V případě zvolení služby dobírka je doplatek 23 Kč.
 • Balík Do ruky (Česká pošta, 119 Kč)
  Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně, a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu.Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty http://formulare.cpost.cz/overeni.html. Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty. Některé pobočky České pošty umožňují platbu kartou – zda tuto možnost nabízí i pobočka ve všem okolí najdete přímo na stránkách České pošty po jejím vyhledání.
 • Příplatek za dobírku činí 39 Kč.
 • Balík na poštu  (Česká pošta, 99 Kč)
  Dopravu  zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje na na nejbližší pobočku vzhledem k adrese, kterou jste uvedli v objednávkovém formuláři.  Možnost vyzvednutí na zvolené poště obvykle následující pracovní den. Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.
 • Příplatek za dobírku činí 39 Kč.
 • Osobní vyzvednutí Brno (ZDARMA)
  Objednávku si můžete vyzvednout v obchodě Naše Farmy ve Šlapanicích na adrese: Nádražní 19, 66451 Šlapanice u Brna.