Firemní akce

“Skvělý tým vzniká u společných zážitků”

Candy & Sweet bary, Speciální párty příchutě, půjčení vybavení @BonyBons

ZÁŽITKOVÉ CANDY BARY


Dopřejte svým kolegům zážitek, který si zaslouží. Rezervujte si zážitkové Candy bary na firemní večírky a jiné akce. Nabízíme cukrovinky se speciálních příchutí a originálních tvarů, mini koktejly a naši speciální cukrovou vatu včetně doplňkového vybavení.

FIREMNÍ DÁRKY


Překvapte obchodní partnery, nově příchozí kolegy nebo odměňte nejlepší zaměstnance sladkým Bony Boxem. Využijte možnosti umístit vlastní logo jak na dárkovou krabici tak na samotné bonbóny.

SLADKÉ PŘIVÍTÁNÍ


Přivítejte návštěvníky speciálními cukrovinkami a udělejte správný první dojem. Umístěte cukrovinky na recepci, výstavách a dalších akcích. Na přání Vám dodáme balení bonbónů s firemním logem.

PŘILÁKEJTE ZÁKAZNÍKY


Podpoříme Váš prodej pomocí originálních Candy barů, které přilákají zákazníky do Vašich obchodů. Vytvoříme Candy bar v souladu s Vaší firemní identitou. S námi na otevíračkách, promo akcích a výstavách budete vyčnívat.

USPOŘÁDEJTE DOKONALÝ VEČÍREK


Candy bary plné nejzajímavějších cukrovinek, speciální cukrová vata s příchutí tropických koktejlů včetně nabídky míchaných nápojů. Zapůjčíme Vám na zakázku vyrobený “Candy nábytek“, dózy od předních českých sklářů a tématické designové dekorace.

DOSTAŇTE PARTY NA VYŠŠÍ LEVEL


Zapůjčíme Vám sladký Candy vozík, tác na opékání Marshmallow, stroj na cukrovou vatu, patrový etažér na koktejly, květiny a jiné dekorace. Pro bližší informace o naší nabídce na kontaktujte na info@bonybons.cz nebo přes kontaktní formulář.

JAK NA OBJEDNÁVKU? ZÁKLADNÍ NABÍDKA CANDY BARŮ OD 1 799 Kč.

1. POPTÁVKA

Vyplňte nezávazný kontaktní formulář nebo nás kontaktujte na info@bonybons.cz. Objednávejte nejméně 4 týdny před akcí.

2. KATALOG

Kontaktujeme Vás a zašleme Bony katalog s nabídkou. Domluvíme vše potřebné, aby Vaše akce byla perfektní.

3. DODÁNÍ

Dodání na místo určení. Nachystáme Candy bar podle Vašich požadavků a přání.