Párty a oslavy

„Oslavy, které mají šmrnc“

Párty bonbóny, Candy bary & dekorace

Candy bary


Udělejte párty nezapomenutelně sladkou. Vaše narozeniny, výročí, narození dítěte, promoce, kolaudace, společné večery budou mít s Bony Bons cukrovinkami ten správný šmrnc.

Buďte originální


Překvapte své přátele originální servírováním. Naše bonbóny se skvěle hodí jako doplněk Vašim koktejlům a jiným pokrmům.

Domácí párty


Překvapte své přátele a připravte pro ně zážitek s Bony Bons bonbóny. Příchutě jako Prosecco, Cuba Libre, Mojito, Pina Colada udělá z vaší párty událost roku.

Párty balíček poštou


Mít domácí párty Candy bary, nebylo nikdy jednodušší. Cukrovinky k Vám dopravíme poštou a Vy si Sladký bar připravíte přesně podle vašich představ.

Větší oslava ?


Doručíme Vám kompletní sortiment ke Candy barům. Můžete si u nás pronajmout originální Candy vozík, etažér na koktejly, stroj na cukrovou vatu, na zakázku vyráběné dózy od českých sklářů a další dekorace. Informujte se na info@bonybons.cz a zašleme Vám náš katalog.

Jak na objednávku?

Je to velmi jednoduché, vyberte si jednu ze tří alternativ sladkého balíčku a my Vám ho doručíme poštou nebo si ho můžete osobně vyzvednout v prodejně ve Šlapanicích u Brna. Objednávejte minimálně 4 týdny před konáním události.

BRONZOVÝ BALÍČEK

8 druhů cukrovinek

Bronzový balíček obsahuje až 4 kg sladkého potěšení pro vaše hosty.

Bronzový balíček je vhodný na oslavy do 20 hostů.

STŘÍBRNÝ BALÍČEK

12 druhů cukrovinek

Stříbrný balíček obsahuje až 8 kg skladného potěšení pro vaše hosty.

Stříbrný balíček je vhodný na oslavy do 50 hostů.

ZLATÝ BALÍČEK

16 druhů cukrovinek

Zlatý balíček obsahuje až 12 kg sladkého potěšení pro vaše hosty.

Zlatý balíček je vhodný na oslavy do 100 hostů.