O Bony Bons

BONY BONS- LUXURY CANDY BOUTIQUE

„Milujeme sladkosti, milujte je s námi“

Obchod s prémiovými cukrovinkami


Bony Bons je tu pro všechny, kteří mají rádi sladkosti, rádi objevují nové a netradiční chutě. Nebo pro ty, kteří hledají dárky pro své blízké. Jak jsme přišli s nápadem vytvořit Luxury Candy Boutique? Nabídka sladkostí a bonbónů se v poslední dekádě příliš nezměnila. Sladkosti a bonboniéry jsou obyčejné neurazí ani nenadchnou. Proto jsme přišli s nabídkou zajímavých bonbónů. Našim cílem je dostat cukrovinky na vyšší level. Udělat je zážitkové, zajímavé, zábavné, osobité a hezké. Protože bonboniéra a bonbóny ze supermarketu, už moc radosti neudělají.

Naše nabídka se zaměřuje na jedinečnost, kvalitu a chuť. Nabízíme neobvyklé příchutě například Prosecco, Cuba Libre, Gin&Tonic, Rakytník, Rebarbora, Chilli nebo veganské a čokoládové bonbóny. Všechny je naleznete v e-shopu. Stávající nabídkou rozhodně nekončíme a pravidelně ji obměňujeme a vymýšlíme nové kolekce.

Bony Bons cukrovinky jsme vymysleli tak, aby se hodily na každou oslavu. Naše cukrovinky mají za úkol spojovat rodiny, kamarády, kolegy nebo obchodní partnery. Víme, že přijít na zajímavý dárek není lehké a my bychom Vám s tím rádi pomohli. Oslav během roku je příliš. Na každou z nich připravujeme tématické kolekce. Bony Bons cukrovinky jsou například skvělým dárkem pro přítelkyni, přítele, manželku, bráchu, maminku, kamarádku nebo kolegyni. Jednoduše pro každého, komu byste rádi udělali radost.

A proč si vybrat cukrovinky právě od Bony Bons?

máme nejoriginálnější nabídku cukrovinek

vyřešíme Vaše dárky a oslavy

přineseme nový zážitek

překvapíte

používáme ekologické obaly

Bonbózní zážitek a co nejsladší den Vám přejí,

Jana&Milos zakladatelé Bony Bons