O BonyBons

BONY BONS- PRÉMIOVÉ CUKROVINKY

Milujeme sladkosti. Milujte je s námi.

První e-shop v ČR s nabídkou cukrovinek i pro dospělé.


S nápadem založit obchod s cukrovinkami jsem přišli, když jsme několikrát během roku chtěli koupit sladký dárek. V nabídce byly až moc obyčejné sladkosti a bonboniéry, které neurazily a nenadchly. Zjistili jsme, že nabídka sladkostí se v poslední dekádě moc nezměnila, a proto jsme přišli s bonbózní inovací. Našim cílem je dostat cukrovinky vyšší level. Udělat je zážitkové, zajímavější, zábavnější, osobitější a hezčí.

Vznikla tak první kolekce prémiových bonbónů. Naše nabídka se zaměřuje na jedinečnost, kvalitu a chuť. Nabízíme pro Vás neobvyklé příchutě Prosecco, Cuba Libre, Gin&Tonic, Rakytník, Rebarbora, Chilli nebo veganské bonbóny a mnoho dalších naleznete v e-shopu.

Bony Bons cukrovinky jsme vymysleli tak, aby se hodili na každou Vaši oslavu. Víme, že přijít na zajímavý dárek může být někdy pěkný oříšek. Příležitostí během roku je spousta. My jsme tu od toho, abychom Vám s každou pomohli. Na každou z nich připravujeme tématické kolekce v dárkových Bony boxech. Bony Bons cukrovinky jsou skvělý dárek pro přítelkyni, přítele, manželku, bráchu, maminku, kamarádku nebo kolegyni. Jednoduše pro každého, komu chcete udělat radost.

A proč si vybrat cukrovinky právě od Bony Bons? Protože…

  • máme nejoriginálnější nabídku cukrovinek
  • vyřešíme Vaše dárky,
  • přineseme nový zážitek,
  • zazáříte před přáteli
  • používáme ekologické obaly

Bony Bons je tu pro všechny, kteří mají rádi sladkosti, prahnou po nových zážitcích, jsou gurmáni a gourmeti, chtějí být osobití nebo chtějí překvapit zajímavými cukrovinkami.

Bonbózní zážitek Vám přeje Bony Bons

#BONBOZNIZAZITEK