O Bony Bons

„Milujeme sladkosti. Milujte je s námi“.

Obchod s prémiovými cukrovinkami


Líbí se nám heslo, že nejlepší dárek je ten, který lze sníst. Objevit sladký neotřelý dárek bývá často problém. V nabídce jsou až moc obyčejné sladkosti a bonboniéry, které neurazí ani nenadchnou. Čokoláda nebo bonboniéra ze supermarketu, už moc radosti neudělá. Připadá nám, že nabídka sladkostí se v poslední dekádě moc nezměnila, a proto jsme přišli s naší nabídkou bonbónů v hravém provedení. Našim cílem je dostat cukrovinky vyšší level. Udělat je zážitkové, zajímavé, zábavné, osobití a hezké.

Naše nabídka se zaměřuje na jedinečnost, kvalitu a chuť. Nabízíme pro Vás neobvyklé příchutě Prosecco, Cuba Libre, Gin&Tonic, Rakytník, Rebarbora, Chilli nebo veganské a čokoládové bonbóny naleznete v e-shopu.

Bony Bons cukrovinky jsme vymysleli tak, aby se hodily na každou oslavy a příležitost. Víme, že přijít na zajímavý dárek může být někdy pěkný oříšek a my bychom Vám s tím rádi pomohli. Oslav během roku je příliš. Na každou z nich připravujeme tématickou edici. Na e-shopu můžete narazit na tématické kolekce v dárkovém provedení. Bony Bons cukrovinky jsou například skvělým dárek pro přítelkyni, přítele, manželku, bráchu, maminku, kamarádku nebo kolegyni. Jednoduše pro každého, komu byste rádi udělali radost.

A proč si vybrat cukrovinky právě od Bony Bons?

Protože…

  • máme nejoriginálnější nabídku cukrovinek
  • vyřešíme Vaše dárky
  • přineseme nový zážitek
  • překvapíte
  • používáme ekologické obaly

Bony Bons je tu pro všechny, kteří mají rádi sladkosti, rádi objevují nové a netradiční chutě nebo jen chtějí obdarovat své blízké.

Bonbózní zážitek a co nejsladší den Vám přejí Bony Bons cukrovinky

#BONBOZNIZAZITEK