Svatba

„Na každém detailu záleží“

XL balení bonbónů, Sweet bary, Candy vybavení

CANDY BARY


Nabízíme originální paletu luxusních cukrovinek. Ve svatebním Candy můžete překvapit hosty Prosecco medvídky, Cubou libre, Pina Coladou a mnoho dalšími příchutěmi. Vaše svatba bude tou nejsladší. Navíc sladkosti doplní a zkrášlí Vaše míchané nápoje na baru.

SVATEBNÍ TABULE


Buďte originální a nachystejte na svatební tabuli netradiční cukrovinky jako uvítací dárek pro Vaše hosty. Připravíme pro Vás osobní motiv ve vašich barvách s Vašimi jmény a datem svatby.

SLADKÝ ZASEDACÍ POŘÁDEK


Připravíme pro Vás balení bonbónů, na které stačí jen dopsat jméno hosta a číslo stolu. Na cestě ke svému stolu si může každý host vychutnat své balení netradičních bonbónů. Zasedací pořádek nebyl nikdy více sladší.

NETRADIČNÍ VÝSLUŽKA


Pro vaše hosty nachystáme na rozloučenou sladký dárkový Bony Box plný cukrovinek. Můžete spojit tradiční cukroví s netradiční bonbóny. Do Bony krabice je místo pro obojí. Na krabicí umístíme Vaše jména, datum svatby nebo Vaše motto.

BALÍK POŠTOU


Vytvořte si opravdu speciální sweet a candy bary. Doručení sladkého zážitku nebylo nikdy jednodušší. S Bony Bons cukrovinkami vytvoříte velmi snadno ty nejlepší candy bary. Cukrovinky k Vám dopravíme poštou a Vy si Sladký bar připravíte přesně podle Vašich představ.

DOKONALÝ CANDY BAR ?


Doručíme k Vám kompletní sortiment ke Candy barům. Pronajmeme originální Candy vozík, etažér na koktejly, stroj na cukrovou vatu, na zakázku vyráběné dózy od českých sklářů a další dekorace.

Jak na objednávku?

Svatební Sweet bary a Candy bary ve formě zážitkových cukrovinek. Vyberte si jednu ze tří alternativ sladkého balíčku a vytvořte si sladký bar přesně podle Vašich představ. Sladkosti Vám doručíme poštou nebo si balíček můžete osobně vyzvednout v prodejně ve Šlapanicích u Brna.

BRONZOVÝ BALÍČEK

4 druhy cukrovinek

Bronzový balíček obsahuje až 4 kg sladkostí pro Váš svatební Candy bar

Bronzový balíček je vhodný na svatby do 40 hostů.

Cena: 2 499 Kč

STŘÍBRNÝ BALÍČEK

8 druhů cukrovinek

Stříbrný balíček obsahuje až 8 kg sladkostí pro Váš svatební Candy bar

Stříbrný balíček je vhodný na svatby do 100 hostů.

Cena: 3 799 Kč

ZLATÝ BALÍČEK

12 druhů cukrovinek

Zlatý balíček obsahuje až 12 kg sladkostí pro Váš svatební Candy bar

Zlatý balíček je vhodný na svatby do 150 hostů.

Cena: 5 099 Kč