Také nevíte, jaký dárek zvolit pro muže? Máme řešení.

Máte doma muže, který si zaslouží hýčkat? Připravili jsme pro něj dárkový Bony Box, díky kterému se bude cítit jako gentleman. Přítel, manžel, tatíkek, bratr, kamarád, kterému z nich byste chtěli udělat radost? Bony Box pro gentlemany je dárek pro muže šitý na míru. Máme pro ně hned několik cukrovinek, které každému muži osladí den.

Přítel, manžel, tatíkek, bratr, kamarád, kterému z nich byste chtěli udělat radost?

Některé naše bonbóny míří spíše na pánské publikum. Je to proto, že jsme chtěli ženám ulehčit námahu při vybírání dárků pro jejich drahé polovičky. Dárek pro může od Bony Bons má za úkol skvěle vystihnout příležitost, kterou chcete s Vaším mužem oslavit. Proto Dárkový Bony Box pro gentlemany můžete doplnit o událost, kterou zrovna slavíte nebo krátký vzkaz, který byste rádi obdarovanému muži chtěli sdělit. Možností máte hned několik, krásné narozeniny, krásné výročí, miluji tě, nejlepšímu tatínkovi, hezké svátky, gratuluji, děkuji. Jelikož se jedná o dárek pro muže skleničky s bonbóny jsme vytvořili v ART DECO stylu.

Jaké bonbóny máme pro vaše muže? Naše nejoblíbenější jsou čokoládové kuličky v mnoha variantách. Čokoládové kuličky máme s koňakem, burbonem nebo jamajským rumem. Pokud nefandíte alkoholu máme i čokokuličky s marcipánem, kakaem nebo mandlemi. A pokud váš muž čokoládu nemusí můžete si vybrat i z řady želé cukrovinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *