Dárek k narozeninám, kterým překvapíte

Pošlete kousek něčeho sladkého manželovi, mamince, tatínkovi a dalším svým milovaným. Oslavte jejich významné události s dárkem plný slavnostních sladkostí, které ještě nikdy neměli. Bony Bons je originální dárek pro muže, ženy, kamarádku nebo jako dárek z lásky, kterým zaručeně překvapíte.

Vytvořte bonbózní dárek ve 3 jednoduchých krocích

1. Vyberte množství

Do dárkových Bony Boxů, můžete vybrat 3, 5 nebo 8 ks slavnostních bonbónů. V nabídce je i 14ks degustačních balení bonbónů.

2. Poskládejte sladkosti

Bonbóny od Bony Bons je skvělý dárek na narozeniny z dobrého důvodu 🙂 Slavnostní bonbóny v podobě želé nebo čokoládových cukrovinek s oblíbenými a prémiovými příchutěmi, vaši milí pravděpodobně ještě neměli. Přichystejte pro ně originální dárek, který překvapí každý mlsný jazýček.

3. Zvolte přání

Koho by nepotěšilo krátké, za to výstižné přání? Vybírat můžete až z 8 příležitostí. Nejčastěji zvolená přání k narozeninám jsou: Krásné narozeniny, Nejlepší mamince, Nejlepšímu tatínkovi, Miluji tě nebo dárek jen tak, bez varianty Bony Bons.


Candy Bar na párty nebo oslavu

Tip na závěr

Slavíte zrovna kulaté narozeniny nebo jubileum? Připravte místo dortu pro oslavence zážitkový Candy bar. Výhodou je, že Candy bar se tak rychle jako dort nekazí a bonbóny si budete moci schovat na pozdější mlsání 🙂

Všem oslavencům přejeme , ať je v životě provází jen ty nejsladší okamžiky 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *