Bony Box 5ks cukrovinek

759

Středně velká bonboniéra, obsahující 5 balení prémiových cukrovinek.

Víte o někom, kdo má rád sladké a rádi byste překvapili originálním dárkem třeba na narozeniny? Klasickou bonboniéru nechte  tentokrát v supermarketu a zvolte bonbóny od Bony Bons. Slavnostní bonbóny v podobě želé nebo čokoládových cukrovinek s neobvyklými příchutěmi, vaši milí pravděpodobně ještě neměli. Tento dárek bude milým překvapením, na kterým si oslavenec rád pochutná.  A nebojte se, zaměřujeme se sice na neobvyklé a zajímavé bonbóny, ale nikoliv na úkor chuti.  Bonbóny jsou z prémiových surovin a vyrobené v oblíbených příchutí v neobvyklé podobě želé nebo čokoládových bonbónů. Překvapte zábavnou bonboniéru, která  uspokojí nejeden “mlsný jazýček”.

Používáme ekologické obaly od skleněných dóz po ekologicky vyrobené Bony Boxy,  které najdou opětovné využití v každé domácnosti.

Výběr z 8 druhů Bony Boxů: Krásné narozeniny, Nejlepší mamince, Nejlepšímu tatínkovi, Miluji tě nebo dárek jen tak, bez varianty Bony Bons. K příležitostem Nejlepší Mamince, Krásné výročí a Miluji tě je vnitřek Bony Boxu vyzdoben v červených tónech s růžičkami. Bony Box obsahuje 5 ks bonbónů v průměru 150g/ks.

 

Vyčistit
Katalogové číslo: 3.11 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis