Jak originálně říct “Miluji tě”

Miluji tě Lásko

Určitě to všichni znáte. Přichází období Valentýna, Narozenin a různých dalších svátků a Vám vrtá hlavou, co byste mohli darovat Vaší drahé polovičce tentokrát. Jak někomu říct, že ho máte opravdu moc rádi?

Vymyslet dárek, který je zajímavý, hezký, osobitý a hlavně, aby dokázal rozzářit krásné očí Vaší milované? Bony Bons cukrovinky to vymyslí za Vás. Vytvořili jsme kolekci z názvem Láska. O co tedy jde? Jsou to ty nejoriginálnější cukrovinky, sladkosti a bonbóny v zamilovaném provedení. Srdíčka různých barev a velikostí, červeno-růžové barevné tóny a záplava mini růžiček, samozřejmě nemůžou chybět.

Čokoláda ze supermarketu stejnou práci neudělá

Na první pohled zaujme nápis “Miluji tě lásko” na víčku cukrovinek. Tyto krásné slova rádi říkáme a pokud je zvěčníme, bude to mít o to větší význam. Slova jsou sice krásná, ale činy jsou ještě krásnější. To, že si na někoho vzpomenete, věnujete mu chvilku, zamyslíte se, jaké cukrovinky by mohly udělat radost. To je upřímný dar z lásky. Naše bonbóny jsou speciální, stejně tak jako Vaše polovička. Čokoláda ze supermarketu stejnou práci neudělá 🙂

Jsi moje štěstí

Říkáte si nějakými sladkými slůvky? I na to Bony Bons cukrovinky myslely. Říkáte si doma třeba pusinko, broučku nebo jahůdko? V Bony Bons edici Láska můžete najít tyto krásné vzkazy: “Jsi moje pusinka”, “Jsi moje Jahůdka”, “Jsi můj Brouček” nebo “Jsi moje štěstí”. Krásné na tom je, že v tomto případě má cukrovinka i stejný význam jako sladké slůvko.

Zamilované tvary

A ty úžasné příchutě! Pokud byste chtěli jen někomu udělat radost jen tak. Stačí si vybrat z pestré nabídky, těch opravdu nejzajímavějších cukrovinek nejrůznějších tvarů a příchutí. Cukrovinky jsou nejen zajímavé ale i skvělé chutnají. Zpříjemnit den, někomu na kom Vám záleží, je naše poslání.

Záplava mini růžiček

A jak k Vám cukrovinky dorazí? V dárkové krabici se záplavou mini růžiček. Balení obsahuje obálku na milý vzkaz (koukněte na tipy co do vzkazů napsat na konci článku) na klopě krabice můžete zvolit událost, ke které zamilované cukrovinky dáváte.

Tvoříme na vlně lásky

Bony Bons tvoří na vlně lásky, a proto se můžete těšit z těchto cukrovinek spolu s námi. Protože nejlepší dárek je, který  můžete sníst. Že jo … 🙂

Tipy: Zamilované vzkazy – 7 nejlepších citátů o lásce

Osobní vzkaz v Bony Boxu

Jaký vzkaz přibalit do Bony Love boxu? Máme pro Vás několik nápadů v podobě citátů. Nejlepší citáty podle našeho výběru.

„Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“ —  John Lennon

„Láska je štěstí, které si vzájemně dáváme.“ —  Antoine de Saint-Exupéry

“Pravá láska je ta, v níž máme větší radost z druhého než ze sebe.“ —  Mahátma Gándhí

„Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.“ —  John Lennon britský hudebník

„Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka ano.“ —  Erich Maria Remarque

„Jaké štěstí být milován. A ještě větší štěstí milovat.“ —  Johann Wolfgang von Goethe

„Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe než se sebou samým.“ —  Henri Fréderic Amiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *